Aktuality

Konečně! Po dlouhé pauze, kterou způsobila vládní protiepidemiologická opatření, se do šumperského kina Oko vrátí diváci. První dvě projekce ve čtvrtek 27. května budou patřit festivalu Džemfest.
Milé marmelády, od 1. června 2021 si můžete v pokladně Domu kultury Šumperk vyměnit staré vstupenky na Džemfest 2020, který se nemohl uskutečnit kvůli vládním protiepidemiologickým opatřením, za nové lístky na Džemfest 2021. Vstupenky na Džemfest 2020 nebudou u vstupu na letošní ročník platit! Pokud jste si vstupenky na Džemfest 2020 už loni vyzvedli, letos si je pouze vyměníte v pokladně DK Šumperk za nové. Pokud jste si uhrazené vstupenky loni nevyzvedli, nic se neděje, vyzvedněte si je letos a dostanete rovnou nové lístky.
Již tradiční jarní akce na levnější vstupenky měla úspěch. Zajíce v pytli si koupilo něco málo přes čtyři stovky lidí. Moc vám děkujeme za důvěru a věrnost!
Stejně jako loni jsme také letos pozvali na Džemfest holky a kluky z dětských domovů, aby si užili svůj první fesťák i Jeseníky.
Nejprve přišel Džemfest s kampaní Daruj fest, která popularizovala dárcovství krve mezi mladými. Další rok jsme uspořádali koncert dětí z Jedličkova ústavu. Současně realizujeme vlastní projekt pro děti z dětských domovů s názvem "Můj první fesťák".