Ulovili jste 407 zajíců

Již tradiční jarní akce na levnější vstupenky měla úspěch. Zajíce v pytli si koupilo něco málo přes čtyři stovky věrných návštěvníků Džemfestu.

Princip akce ZAJÍC V PYTLI je jednoduchý. Do konce května si mohl každý koupit vstupenku na výhodnou cenu 250 korun, ovšem mělo to háček, nikdo nevěděl, jaký bude program.

407 lidí chce být na Džemfestu, ať bude program jakýkoliv. Někteří z vás si takto kupují vstupenky na Džemfest pravidelně každý rok už od roku 2013! Věřte, že si vážíme takové podpory. Je to pro nás velká radost i závazek, abychom každý rok udělali Džemfest co nejlepší a měli jste i za rok chuť si koupit zajíce :)

Tisková zpráva k akci Zajíc v pytli:

Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj 19. ročník, který se uskuteční 19. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou k mání za poloviční cenu. Má to ale háček. Pořadatelé nezveřejnili program. 

Akce stylově pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u návštěvníků Džemfestu stále roste. „První rok jsme takto prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes čtyři sta. Máme upřímnou radost, že lidé půl roku dopředu nakupují lístky, aniž by znali program, moc si vážíme jejich důvěry,“ uvedl pořadatel Ondřej Polák.

Vstupenky za speciální cenu 250 korun si zájemci mohou nyní objednávat na webových stránkách Dzemfest.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 399 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem v den konání Džemfestu jsou vstupenky zpravidla již vyprodané.  
„Díky akci Zajíc v pytli mohou skupiny kamarádů ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které jim pak zbydou třeba na dodržování pitného režimu během festivalu,“ dodává s úsměvem Ondřej Polák.

Online objednávka Zajíce v pytli na www.dzemfest.cz.